#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 30 Listopad 2020    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

wykres 2Zarządu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców z powiatu wąbrzeskiego na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków w ramach Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego COVID-19, które odbędzie się w poniedziałek, 19 października o godz. 10:00. Z uwagi na sytuację epidemiczną w naszym kraju spotkanie to odbędzie się online, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Ogłoszony 5 października nabór nr 3/FWI/2020 jest kierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z powiatów: aleksandrowskiego, brodnickiego, golubsko-dobrzyńskiego, grudziądzkiego, inowrocławskiego, lipnowskiego, mogileńskiego, nakielskiego, radziejowskiego, rypińskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego, wąbrzeskiego, włocławskiego i żnińskiego. Składając wniosek mogą się oni ubiegać o środki na:

• Schemat 1: dywersyfikację działalności poprzez wprowadzenie nowych produktów/usług lub wprowadzenie nowej metody produkcji/świadczenia usługi (maksymalnie 60 000 zł)

lub

• Schemat 1 i Schemat 3 łącznie: zakup urządzeń filtrujących powietrze do punktów handlowo-usługowych (dla mikro przedsiębiorców).

Wnioski będzie można składać od 21.10.2020 r. do wyczerpania 100% alokacji środków przewidzianych na nabór (nie dłużej niż do 27.10.2020 r.).

Podczas spotkania informacyjnego online prezes TARR S.A., pan Michał Korolko, przedstawi uczestnikom:

1. Warunki uzyskania wsparcia w ramach Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego, kryteria dostępności i szczegóły związane z naborem nr 3/FWI/2020.

2. Generator wniosków - jak wygląda wniosek i jak go wypełnić.

Po prezentacjach planowana jest Sesja pytań i odpowiedzi. Przedsiębiorcy, za pośrednictwem czatu, będą mieli okazję zadać wszelkie nurtujące ich pytania dotyczące tego naboru. Odpowiedzi na nie będą udzielane na żywo podczas transmisji.

Spotkanie będzie świetną okazją by dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji o zbliżającym się naborze i rozwiać ewentualne wątpliwości. Dodatkowo, dzięki zaznajomieniu się z elektronicznym generatorem wniosków udział w naborze może przebiegnie sprawniej, a ryzyko błędów zostanie zminimalizowane.

By wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj

https://events.technopark.org.pl/fundusz-wsparcia-inwestycyjnego-covid-19-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-z-powiatu-wabrzeskiego.

Zarejestrowane osoby na wskazany adres e-mail otrzymają odpowiedni link przenoszący do transmisji. W dniu spotkania należy za jego pośrednictwem przejść do transmisji. Niezbędny będzie komputer/tablet/telefon z dostępem do Internetu oraz słuchawki/głośniki.  

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Prześlij zdjęcie do ...

Jak co roku Stowarzyszenie Lokalna Grupa ...

E-szkoła na popołudnia

Czym są i jak działają organizacje pozarządowe? ...

Współpraca z grzybami w ...

20 listopada złożyliśmy wniosek o przyznanie ...

Webinarium o krzewach i ...

W imieniu Centrum Doradztwa Rolniczego w ...

Scroll to top

logo 2