#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 29 Listopad 2021    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

student 2Ostateczna lista kandydatów na stypendystów w ogólnopolskim Programie Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022 została oficjalnie zatwierdzona. Znajdują się na niej polecani przez naszą organizację młodzi i ambitni mieszkańcy obszaru działania Lokalnej Grupy Działania Ziemia Wąbrzeska: Wiktoria Chylińska, Kinga Gołębiewska, Kamila Kosela, Adrianna Kwiatkowska, Alicja Nowocień, Wiktoria Brunath.

Wyniki rekrutacji dostępne są na stronie: https://www.stypendia-pomostowe.pl/wp-content/uploads/2021/10/Stypendysci-Pomostowi_1rok_ogloszenie_wynikow.pdf. Stypendystów prosimy o uważne zapoznanie się z treścią komunikatu zamieszczonego na wstępie do listy.

Serdecznie gratulujemy!

W ramach programu studenci pochodzący ze wsi i małych miejscowości, z niezamożnych rodzin mogą otrzymać stypendium na I rok studiów w publicznych uczelniach krajowych. Roczne stypendium wynosi 7.000 zł i jest przekazywane w 10 ratach na indywidualne konta stypendystów. Miano absolwenta Programu Stypendiów Pomostowych stwarza dla studentów z dobrymi wynikami w nauce możliwości ubiegania się o stypendia na II rok studiów.

Przypominamy, że Partnerami XX edycji Programu stypendiów Pomostowych są: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja Wspomagania Wsi, Fundacja BNP Paribas oraz koalicja lokalnych organizacji pozarządowych, w tym już po raz piąty Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.    

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Rusza pomoc na ...

Dofinansowanie w ramach „Wsparcia na ...

Bieg Mikołajkowy Marsz ...

Zapraszamy do wzięcia ...

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do ...

„Korzenie i skrzydła” – ...

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi ...

Scroll to top

logo 2