#INWESTYCJE INFRASTRUKTURALNE    #PROJEKTY SPOŁECZNE    #WSPARCIE BIZNESU    #INICJATYWY KULTURALNE

Dzisiaj jest: 27 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

Miasto Wąbrzeźno

Gmina Dębowa Łąka

Gmina Książki

PRZYŁĄCZ SIĘ DO LGD

 

odkrywcaRusza trzynasta edycja organizowanego przez Urząd Marszałkowski Konkursu „ODKRYWCA”. Wyróżniamy w nim tych, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie.

Celem Konkursu jest nagrodzenie osób, zespołów osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów oraz przedsiębiorców z branży turystycznej przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie. Wyróżnienia i Nominacje do Wyróżnienia są przyznawane w następujących kategoriach:

1. działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa:
a) osoba,
b) instytucja;
2. przedsięwzięcie biznesowe;
3. wydawnictwo promocyjne;
4. promocja w mediach społecznościowych:
a) promocja miejsca,
b) promocja oferty turystycznej.

Zgodnie z regulaminem Kapituła Konkursu przyznaje Nominacje do Wyróżnienia oraz rekomenduje Wyróżnienia Zarządowi Województwa. Wyjątkowo, w tym roku Kapituła Konkursu poleci również kandydatów do Wyróżnień Specjalnych za kreatywność w turystyce w czasie trwającej pandemii. Ostatecznie o wynikach Konkursu decyduje Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonywane bezpośrednio przez samego kandydata, bądź też kandydaci mogą być zgłoszeni przez inny podmiot. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 9 września 2020 r. wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , temat: Konkurs „ODKRYWCA 2020”. Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się jesienią podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W ubiegłym roku laureatem Konkursu w kategorii: działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji krajoznawstwa został Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Zygmunta Kwiatkowskiego w Golubiu-Dobrzyniu; w kategorii: inwestycja sprzyjająca rozwojowi turystyki Wyróżnienie otrzymała Winnica przy Talerzyku Anny i Wiesława Janasińskich; w kategorii: wydarzenie turystyczne i promocyjne - Wyróżnienie otrzymała Fundacja Muzeum Ziemi Chełmińskiej za Perspektywy - 9 Hills Festival; w kategorii: promocja w mediach społecznościowych - promocja miejsca – zwyciężył profil Mój Toruń prowadzony przez Gminę Miasta Toruń.

Więcej informacji: http://www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl/  

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Koronawirus

koronawirus3

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

RPO WK-P 2014-2020

siegamy po wiecej

Projekty współpracy

Projekty współpracy

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

RODO

Wnioski pisanie

facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Ostatnie wiadomości

Walne Zebranie Członków

W dniu 29 września 2020 r. (wtorek) o godz. 8.00, ...

Konkurs dla Stypendystów ...

Zachęcamy Stypendystów Pomostowych ...

Webinarium dla rolników

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z ...

Zarząd przyjął ...

Zgodnie z uchwałą z dnia 10 września br. Zarząd ...

Scroll to top

logo 2