Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz
 

Członkowie Stowarzyszenia:

Sektor publiczny:
1. Gmina Dębowa Łąka
2. Miasto Wąbrzeźno
3. Gmina Ryńsk
4. Gmina Książki

Sektor społeczny:
5. Fundacja Lokalna Grupa Działania WIECZNO
6. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego
7. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Sitnie
8. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Myśliwcu
9. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Przydworzu
10. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Orzechówku
11. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Ryńsku
12. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Pływaczewie
13. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Zieleniu
14. Stowarzyszenie "Nasza Gmina"
15. Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Ryńsk
16. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Jarantowicach
17. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Ludowicach
18. Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Osieczku
19. Stowarzyszenie Kreatywni Dębowa Łąka
20. Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” Dębowa Łąka
21. Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski

Sektor gospodarczy:
22. Szkoła Języka Angielskiego "Father And Son enGLish"
23. Rękodzieło Artystyczne Małgorzata Górecka
24. Usługi Remontowo-budowlane UL-Bud Krzysztof Guściora
25. Jan Maciejewski Gospodarstwo Rolne
26. Anna Cegielska Gospodarstwo Rolne
27. Jolanta Górecka Gospodarstwo Rolne
28. Sławomir Rewer Gospodarstwo Rolne
29. Bożena Zakora Gospodarstwo Rolne
30. Wioletta Stachulak Gospodarstwo Rolne
31. Gabriela Piotrowska Gospodarstwo Rolne
32. Jacek Gryczkowski Gospodarstwo Rolne

Mieszkańcy:
33. Marcin Zdziebłowski
34. Zenon Wilczyński
35. Sylweriusz Kreczman
36. Anna Górska
37. Maciej Rataj
38. Izabela Tylman
39. Jolanta Szablewska
40. Władysław Łukasik
41. Elżbieta Trzepałkowska
42. Edyta Brzoskowska
43. Dariusz Kuna
44. Sławomir Kurkiewicz
45. Łukasz Gapiński
46. Jerzy Dutkiewicz
47. Stanisław Skocki
48. Grażyna Cywińska
49. Andrzej Przemysław Maciaszek
50. Wojciech Dombrowski
51. Marcin Michałowski
52. Izydor Żółtowski
53. Elżbieta Kożlikowska
54. Janusz Koźlikowski
55. Paweł Pempczak
56. Jerzy Kisielewski
57. Jerzy Folaron
58. Andrzej Duńczyk
59. Stanisław Gutkowski
60. Andrzej Fiałkowski
61. Wojciech Paradowski
62. Marcin Zaleśkiewicz
63. Lidia Czyżak
64. Barbara Kozłowska
65. Hanna Żonakowska
66. Halina Golba
67. Maria Imiałek
68. Anastazja Witkowska
69. Maria Zalewska
70. Eugenia Szafrańska
71. Zbigniew Pawlicki
72. Franciszek Stempski
73. Marcin Dzielski
74. Piotr Jankowski
75. Paweł Jankowski
76. Wiesław Woldenberg
77. Robert Tomaszewski
78. Anna Łęgowska
79. Ewa Orszt
80. Tadeusz Gorząch
81. Jerzy Swobodziński
82. Ryszard Skrok
83. Andrzej Liziński
84. Krystyna Szewczyk
85. Jan Bliźniak
86. Tomasz Semeniuk
87. Katarzyna Chandzel
88. Aneta Rymacka-Gryczkowska

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska:
1. Władysław Łukasik - Prezes Zarządu;
2. Wojciech Bereza - Wiceprezes Zarządu;
3. Jerzy Dutkiewicz - Sekretarz Zarządu;
4. Stanisław Skocki - Członek Zarządu;
5. Zenon Wilczyński - Członek Zarządu.

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska:
1. Jolanta Szablewska;
2. Grażyna Cywińska;
3. Elżbieta Trzepałkowska.
 

Nasza lokalizacja

Goście Online 

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Nabory wniosków

nabor wnioskow

Wnioski o p. pomocy

Wnioski pisanie

Stypendia pomostowe

Stypendia Pomostowe dla studentow

Biuletyn Informacyjny

Biuletyn

Odwiedź nas na Facebook

Plan komunikacji

Plan komunikacji

Scroll to top

logo 2