Nagrody w konkursie fotograficznym wręczone
Kategoria: Aktualności
Opublikowane: 25 listopad 2016
Utworzone: 25 listopad 2016
Odsłony: 2853
W dniu 24 listopada w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Wąbrzeźno odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego „LGD w obiektywie – 4 pory roku”.
Prezes Zarządu, Pan Władysław Łukasik oraz Wiceprezes, Pan Wojciech Bereza, wręczyli autorom najlepszym fotografii pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe – nośniki pamięci, które jak sądzimy pozwolą utrwalić wiele niezwykłych zdjęć.
Wszystkim uczestnikom konkursy gratulujemy i już teraz zachęcamy do udziału w przyszłorocznej, kolejnej edycji konkursu.
LGD Ziemia Wąbrzeska
Programowanie 2021-2027
Programowanie 2014-2020
Warto odwiedzić
Fundacja LGD WIECZNO
Logowanie
Licznik odwiedzin
0043692
Dzisiaj:
7
Wczoraj:
226
Ten tydzień:
252
Zeszły tydzień:
20
Ten miesiąc:
252
Ubiegły miesiąc:
2.504
W tym roku:
11.913
Ostatni rok:
30.454






















